• Kamil Tunca Bulvarı 4237 Sk. No:2 Altındağ-Bornova-İZMİR
  • 0232 467 57 57

İzmir Kömür Fiyatları

İZMİR KÖMÜR FİYATLARI1 TON FİYATI1 TORBA FİYATI
Süper Enerji Kömür Fındık Fiyatı 6500 TL 162,5 TL 25 KG
Süper Enerji Kömür Ceviz Fiyatı 6500 TL 130 TL 20 KG
Soma Kısrakdere +18 CAL ENERGY İMBAT Ceviz Fiyatı 6000 TL 150 TL 25 KG
Soma Kısrakdere 10-18 CAL ENERGY İMBAT Fındık Fiyatı 6000 TL 150 TL 25 KG
Aydın Linyit Kampanyalı Kömür Parça 5500 TL 130 TL 25KG
Bamak Kömür Fındık Fiyatı 6500 TL 162,5 TL 25 KG
Bamak Kömür Ceviz Fiyatı 6500 TL 130 TL 20 KG
ÇAM PELET YAKIT FİYATI 7370 TL 110 TL 15 KG 
TOPTAN ALIMLAR İÇİN LÜTFEN BİLGİ ALINIZ -0533 123 27 96-

1983'den beri

İZMİR Kömür Adresi

Ulusoy Kömür — İzmir Kömür Fiyatları ve Satışı

Firmamız 1983 yılında, İzmir'in Çamdibi semtinde Ulusoy toptan Kömür adıyla Mehmet Ulusoy tarafından kurulmuştur.İstikrarlı çalışma gösteren firmamız önderliğimizde şubeleşmiştir.1990 lı yıllara gelindiğinde İzmir ili başta olmak üzere Afyon,Manisa,Uşak,Muğla,Aydın gibi tüm ege illerine toptan kömür satışımız siz değerli müşterilerimiz sayesinde yayılımıştır.

Günümüzde İzmir'in katı yakıt ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayan Ulusoy Kömür, 2004 yılından itibaren apartmanlara ithal kömür temininede girerek bu pazardada pay sahibi olmuştur. Sektörde tüm Ege bölgesini hedef alarak iş dünyasına girmiş olan Ulusoy Kömür, Müşterilerine kaliteli hizmet için gelişmeleride yakından takip ederek yıllardır hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana, tüm çalışan güler yüzlü personelimizle İzmir ve çevresinde saygın ve güvenilir firma olmayı başarmıştır. Temel Değerlerimiz; Müşteri memnuniyeti, Çalışma azmi, Güvenilirlik, Liderlik, Girişimcilik, Araştırmacılık, Sorumlu, Verimli ve Takım ruhu.

Devamı...

Kalorifer Kömürü

Detay

Soba Kömürü

Detay

Mangal- Nargile kömürü

Detay

Odun - Tahta

Detay

Sanayi Tipi

Detay

Pelet Yakıtlar

Detay

Hizmetlerimiz

Eve Teslimat

Ulusoy Kömür kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz, kömür ve odun siparişlerinizi kapınıza, kömürlüğünüze veya firmanıza kadar güvenilir şekilde teslim ediyoruz.

Kömürlüğe Taşıma

Kömürünüzü bizden aldığınızda evinizden ziyade, kömürlüğünüze de taşıma yapmaktayız. Ancak yoğun zamanlarda sadece giriş katında bulunan kömürlüklere taşıma yapabiliyoruz.

Kül Alımı

Çevre kirliliği ve baca tıkanmalarını önlemek için yapacağınız kül alımı işlemlerinde Ulusoy Kömür yanınızda. Ulusoy Kömür güvencesiyle alacağınız kül oranı düşük kömürler ile bu işlemin maliyetinden uzaklaşırken sağlıklı kullanımla tanışırsınız.

Baca Temizliği

Eksik yanma sonucu oluşan kirli gazlar ve partiküller bacalarda birikir ve sağlığınızı tehlikeye atar. Ulusoy Kömür baca temizlik hizmetleri vermesinin yanında garantili kömür satışları ile sağlığınızın ve bütçenizin dostudur.

SİPARİŞ FORMU

Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Anasayfa

Yararlı Bilgiler

Blog

KÖMÜR ÇEŞİTLERİMİZ VE KULLANIM ALANLARI

1-Yerli kömürler
ULUSOY TOPTAN KÖMÜR olarak TKİ EGE LİNYİT İŞLETMESİ RESMİİ BAYİSİ(SOMA DEVLET BAYİİ) olarak ülkemizin en kalitelikömür rezervi olan soma kömürlerini stoklarımızdan ulaştırıyoruz Soma Kısrakdere +18 mm ebatlarında ceviz kömürleri otomatik besleme kalorifer sistemlerinde kullanılan Soma Kısrakdere fındık kömürleri ve 0-5-10 olarak tabir edilen sanayi için toz kömürlerimizi size ulaştırıyoruz

Mangal Kömürü

  Yaz aylarının yaklaşmasıyla mangal kömürü tüketimi,doğayla iç içe aktiviteler artıyor.Mangal kömürü alırken nelere dikkat etmeliyiz?

İzmir Kömür Fiyatları Neden Yüksek

Kömür Fiyatları yurtdışı kaynaklı zamlardan dolayı İzmir genelinde değişiklik göstersede bunu müşterilerimize minimum şekilde göstermeye çalışıyoruz. Soma kısrakdere kömürlerini stoktan kuru temiz bi şekilde size ulaştırıyoruz.Bu yıl kömür temininde sorun olsada bayiliğimiz sayesinde size bunu yansıtmıyoruz kredi kartına taksit imkanı ile tüm İzmire resmi bayii olarak kömür gönderiyoruz

Neden Biz ?

Kömür sektöründe bazı etmenler herzaman olmuştur.Sobada kömür kullanan vatandaşlarımızın en başta dikkat etmeleri gereken önkural kovaya kömürü koyduktan sonra ki kova ağzına kadar doldurulmamalıdır.

Kovalı Sobalarda Kömür Kullanımı

-SOBANIZI ÖNERİLDİĞİ ŞEKİLDE UYGUN YERE KURUNUZ.

Kalorifer Kazanında Kömür Kullanımı

-KALORİFER KAZANINDA KÖMÜRÜ YASTIKLAMA YÖNTEMİ İLE YAKINIZ.

"Ulusoy Toptan Kömür" İzmir Toptan Kömür Satışı